Dizainerės patarimai: sienų ir lubų dekoras

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės, tokios kaip: lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių puošybai. Dekorų asortimentas itin platus – galima išsirinkti moldingus, tinkančius įvairiausiems interjero stiliams: baroko stiliui būdingas puošnus dekoras su raižiniais, lygių ir griežtų formų moldingai ypač tiks minimalistiniam interjero stiliui. Moldingai, ar išskirtiniai lubų apvadai, sienų juostos, klasikinės grindjuostės ne tik įkvėps stilistinės išraiškos namams, bet ir pravers keičiant patalpų geometriją. Dekoro elementų pagalba paaukštinamos, praplatinamos erdvės, o skirtingų formų, ornamentų bei spalvinės gamos apdailos juostos zonuoja patalpas”. – dizainerė J. Kazmazovskaja.

Paveikslelis
Paveikslelis

Itin dažnai interjere naudojamas lubų apvadas (moldingas) , patalpai suteikiantis aukščio ir dažnai praverčiantis formuojant paslėptą užuolaidų karnizą. Naudojant moldingą sukuriama vizualiai aukštesnių lubų ir erdvesnės patalpos iliuzija. Lubinės juostos, taip pat, yra nepakeičiama priemonė, slepiant statybinį broką (pavyzdžiui, nepakankamai statų kampą tarp lubų ir sienų). Ne gana to, moldingai vis dažniau naudojami formuojant paslėptą LED apšvietimą. Dar keletas vis didesnę paklausą įgaunančių dekoro detalių  –  dekoratyvinės lubų „rozetės“ bei grindjuostės. Lubinės „rozetės“ ne tik papuošia lubas, bet ir įkvepia naujos gyvybės paprastam šviestuvui. Tuo tarpu, grindjuostės naudojamos siekiant sustiprinti kambario stilistinę išraišką bei pakeisti patalpos geometriją. Grindjuostes dažant tokia pačia spalva kaip ir grindis, patalpa atrodo sumažinta, o kontrastinga grindjuosčių spalva atvirkščiai, praplatins erdvę ir pasitarnaus kaip dekoro akcentas.

Sukurkite gražią, išskirtinę ir intriguojančią aplinką, pasitelkę savo fantaziją ir apdailos priemones: moldingais sukurkite dekoratyvinį židinio portalą, „įrėminkite“ ant sienos kabantį televizorių, padailinkite langokraščius, durų nišą, stilingomis grindjuostėmis optiškai praplėskite patalpas, o dekoratyvinėmis rozetėmis atgaivinkite lubas. Reikia patarimų? Mes pasiruošę Jums padėti – pakonsultuosime, kaip korektiškai parinkti ir suderinti apdailos juostas Jūsų grindų, sienų bei lubų dekorui.

Paveikslelis

Kitos naujienos


Paveikslelis

Kurkime jaukesnę aplinką kartu su „Classic Line Decor”

Turbut daugeliui jau įgriso tuščios, šaltos ir nuobodžios sienos namuose, menančios skandinavišką minimalizmą. Tokia aplinka labiau tinka biurams, bet ne namams. Namai – tai vieta, kur grįžę iš darbų norime sušilti, pasijausti jaukiai ir patogiai. Namams tai suteikia įvairios smulkios detalės, kuriomis slystantis žvilgsnis suteikia malonų ir šiltą pasigėrėjimą ir pasigrožėjimą. Tai pakelia nuotaiką ir nesinori bėgti iš namų.

Peržiūrėti

Namus „įrėminkime” kaip tikrą meno kūrinį

Žurnale „Mano namai“ kalbame apie interjero linijas, kurios gali skirti eilinį interjerą, nuo turinčio charakterį. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio nekrinta į akis, nepastebimai pakylėja bendrą interjero vaizdą į aukštesnę kategoriją. Tos linijos – “Classic line decor” reljefinės apdailos juostos, taikomos tiek lubų, tiek grindų kraštavimui, sienų panelių formavimui. Tik kelios linijos, tarsi keli baigiamieji štrichai, išbaigiantys namų paveikslą,

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Patarimai ir subtilios idėjos – specialus video

Apdailos elementai sienoms ir luboms – kaip korektiškai ir sumaniai papuošti interjerą.
Elegantiškos detalės praturtinančios Jūsų namų aplinką.

Peržiūrėti

Kviečiame apsižvalgyti mūsų ekspozicijų salone

Nuo vasario 15 d. „Classic line decor“ salono ieškokite nauju adresu – T. Ševčenkos g. 19.

Peržiūrėti
Paveikslelis